ogrenci-koclugu-serfitika

Sakarya Öğrenci Koçluğu Hizmetimiz

Sakarya öğrenci koçluğu hizmetimizle öğrencilerimizin ilgi ve yetenekleri yönünden keşfetmesini sağlıyoruz. Akademik başarıda ilgi ve yeteneklerin aktif olarak kullanılmasını sağlayarak kısa zamanda verimli sonuçları elde etmeye çalışıyoruz.

Öğrenciler hayatlarının büyük bir bölümünü sınavlara hazırlanarak geçirirler. Başarılı olmaları için bazı becerilerin kazandırılması gerekebilir. Bunlardan bazıları, olumlu düşünme, stres yönetimi, zaman yönetimi, hedef koyabilme, meslek seçimi gibi başlıklardır.

Öğrenci koçu ebeveyn değildir. Öğrencinin arkadaşı değildir.
Türkiye’de öğrenci koçluğu yeni bir koçluk türü olmasın rağmen çok özel bir koçluktur. Çünkü ergenlik dönemindeki gençlerle çalışmak çok hassastır.

Öğrenci koçluğunun değeri her geçen gün daha da artmakta ve ebeveynler çocuklarının bir koçla çalışmasına çok önem vermektedirler.
Öğrenci koçuyla çalışan öğrenciler, kendilerine hizmet etmeyen bu etkilerden kurtularak daha mutlu, başarılı ve güvenli bir hayata yelken açmaktadırlar.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası

Değişen yaşam koşulları ve farklı ihtiyaçların ortaya çıkmasıyla birlikte koçluk ve danışmanlık hizmetlerine olan ihtiyaç her geçen gün artıyor. Kariyerinize koç ya da danışman olarak devam etmek istiyorsanız bu zamana kadar ki bilgi birikimi ve tecrübemizi sizlere aktarmaya hazırız. Sertifikalı öğrenci koçluğu eğitimlerimizden faydalanmak ve bu sektörde yeni bir girişimi başlatmak için sosyal medya ve diğer iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.